Søndag 4.desember er dagen for årets julekonsert med Holmlia aspirant, barne og ungdomskor/Sirens. Over 70 korister vil entre scenen.
Av repertoar kan nevnes: Tenn lys, Den lure nissen, Jeg så mamma kysse nissen, Sonjas sang, Kling no klokka og mange flere av de kjente og koselige julesangene. Her blir det tipp topp julestemning fra første strofe. Du er garantert en kjempehyggelig konsert.I pausen kan du strekke på beina å gå til kafeen hvor du kan kjøpe de deiligste sjokoladekakene og andre kaker – kaffe, te, julebrus, caprisone. Det er veldig lurt å ha med mynter/sedler til bruk i kafeen.
Ingunn har med sitt barnekor laget noen «fiffige» innslag, som koret ikke har fremført før på konserter – det blir stilig og gøyalt!!!
Kommer du – så synger vi for deg. Vi gleder oss!